» » » خواص باورنکردنی عنبر نسارا ( درمان انواع عفونت )

 
الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ

خواص باورنکردنی عنبر نسارا ( درمان انواع عفونت )

نویسنده: admin | تاریخ: 20 تیر 1396

 

 کاربردهای درمانی عنبر نسا


عنبر نسا همان مدفوع الاغ می باشد که دود آن برای کاهش خونریزی و کوتاه کردن دوره پریود و درمان انواعی از عفونت های واژینال مورد استفاده قرار می گیرد و باید بیمار دود عنبر نسا را داخل مجاری واژن خود بخور دهد.

طرز استفاده:
برای این کار 2 الی 3 عدد عنبر نسا را همراه با خاک شیر و اسپند،
روی کمی ذغال انداخته و گلدان سفالی که ته آن سوراخ داشته باشد را روی آن برگردانید، که در این صورت مانند دودکش می شود، لباس زیر خود را درآورده و دامن بلندی بپوشید و به حالت نیم خیز روی آن بیاستید.
این کار را 2 روز قبل از زمان پریود، 2 روز در زمان پریود و 2 روز بعد از پریود انجام دهید.

ضمناً برای تقویت حنجره و تارهای صوتی نیز دود عنبر نسا کاربرد دارد که باید آن را داخل حنجره تان بخور بدهید. 
 
 
دیدگاه
 
من ماما هستم به خیلی از مریضهام که حتی با فریز کردن زخم رحمشون خوب نشده بود گفتم همه راضی بودن از این فرمولتون ممنون
 
---------------
 

 رحم و عفونت رحمی را با دود عنبر نسارا با نگاهی به طب سنتی چیست


سوال

یکی از رفقای من عفونت شدید رحمی داره عنبر نسا دود کرده سوزش ودرد شدید گرفته ممکنه دود عنبرنسا برای بدن بعضی افراد سازگار نباشه؟؟؟

جواب

تاکنون حتی یک نفرهم نداشته ایم که خلاف آن را گفته باشد

عفونت رحم تعریف دارد

ترشح سفید

بوی بد رحم

بوی بد دهان

تخمدان ضعیف

لکه بینی

روییدن موی نازک روی رحم با رویش بسیارکم

دوری از مجامعت با همسر

قهوه ای شدن رانها

بازبودن همیشه دهانه رحم

رنگ ادرار سفید

?البته اگر متن سونوگرافی را بدون دستکاری بفرستید راحت میشود فقط با نگاه طب سنتی مشاوره داد

?عنبر نسارا باید پشگل ماده الاغ باشه نه چیز دیگه دقت دقت

?بعد دود نباید فوری حمام برود و خدای نکرده با اب سرد رحم را بشوید

??یک موقع ممکنه این عفونت رحمی توام با فیبروم و اندومتر + ژل های جنسی باشد

?اگر پس از دود دادن به واژن سوزش خیلی شد ممکنه عارضه دیگه باشه و شما تشخیص غلط داده اید

 
 
 
 
 --------------
 
 
در کتب داروسازی طب قدیم، خواص دارویی انواع مدفوع حیوانات مختلف شرح داده شده است. جالب آنجاست که این آثار درمانی به طور مکرر تجربه شده است و در بسیاری موارد گره گشای درمان بیماری هایی بوده اند که در حالت عادی درمان آنها بسیار سخت است. برای مثال با مراجعه به یادداشت های مرحوم فقید، دکتر عبدالله احمدیه موارد متعددی را می توان یافت که دردهای شدید مفصلی و روماتیسمی را با ضماد سرگین گاو درمان نموده اند. البته در کتب طبی قدیم، حتی آثار استفاده خوراکی! از این داروها هم ذکر شده است اما از آنجا که استفاده خوراکی آنها در فقه ما حرام شمرده شده است – به استثنای ادرار شتر که با رعایت شرایط و از نظر بعضی فقها، قابل شرب است – ترجیح می دهم از این موارد عبور کنم و به سایر خواص عنبر نسارا بپردازم.
 
۱- دود دادن عنبر نسارا در محیط های بسته مثل فضای خانه، مانند اسفند اثر میکروب کشی قوی دارد و انجام گاهگاهی این کار به ویژه در فصول سرد، تاثیر قابل توجهی در کاهش موارد بروز بیماری هایی مثل سرماخوردگی دارد؛ به ویژه اگر یکی از اعضای خانواده سرما خورده باشد می توان با این کار از افزایش بار ویروس در فضای محل زندگی کاست.
 
۲- استنشاق دود عنبر نسارا یکی از راه های مناسب برای درمان سینوزیت های مزمن و حاد و سرماخوردگی است. این کار در درمان سردردهای کهنه نیز موثر است. برای این کار، عنبر نسارا را در یک اسفند دود کن ریخته روی شعله کم قرار داده دود متصاعد شده را استنشاق کنید.
 
۳- گرفتن مواضعی از بدن که دچار خارش است روی دود عنبر نسارا، یکی از روش های بسیار موثر در کاهش انواع خارش هاست. همچنین این کار، برای درمان تاول ها و زخم های ترشح دار نیز اثر مناسبی دارد. این روش یکی از بهترین روش های درمانی اگزما هم هست. همچنین این کار تاثیر بسیار خوبی در ترمیم سریع انواع زخم ها به ویژه زخم های سوختگی دارد.
 
۴- ضماد کردن مخلوط عنبر نسارا و سرکه روی پیشانی در درمان خون دماغ مفید است.
 
۵- به روش های ذیل می توان از عنبر نسارا برای کمک به درمان صرع استفاده کرد: استنشاق عصاره خشک آن با سرکه. استفاده از آب عنبر نسارای تازه به عنوان قطره بینی.
 
۶- پاشیدن پودر عنبر نسارای خشک بر روی انواع زخم های تازه، علاوه بر کمک به بهبودی آنها، خونریزی آنها را نیز متوقف می کند.
 
۷- دود دادن عنبرنسارا برای کاهش خونریزی و کوتاه کردن دوره عادت ماهیانه بانوان و درمان عفونت های واژینال مفید است. روش استفاده به این شرح است: برای این کار ۲ الی ۳ عدد عنبر نسا را همراه با خاکشی و اسپند، روی کمی ذغال انداخته و گلدان سفالی که ته آن سوراخ داشته باشد را روی آن برگردانید، که در این صورت مانند دودکش می شود، لباس زیر خود را درآورده و دامن بلندی بپوشید و به حالت نیم خیز روی آن بایستید. البته این کار بدون خاکشی و اسپند هم موثر است. اگر هم حوصله ندارید می توانید بدون این تشریفات خاص درمان را انجام دهید. برای این کار کمی عنبرنسارا را روی اسفنددودکن روی شعله کم قرار داده بگذارید دودش به واژن بخورد. این کار را ۲ روز قبل از زمان پریود، ۲ روز در زمان پریود و ۲ روز بعد از پریود انجام دهید.
 
۸- به همان شیوه فوق الذکر، دود عنبر نسارا در درمان و و کاهش عوارض بواسیر هم بسیار موثر است.
 
عنبر نسا : عنبر نسا همان مدفوع الاغ می باشد که دود آن برای کاهش خونریزی و کوتاه کردن دوره پریود و درمان انواعی از عفونت های واژینال مورد استفاده قرار می گیرد و باید بیمار دود عنبر نسا را داخل مجاری واژن خود بخور دهد.
 
طرز استفاده ار عنبر نسا: برای این کار ۲ الی ۳ عدد عنبر نسا را همراه با خاک شیر و اسپند، روی کمی ذغال انداخته و گلدان سفالی که ته آن سوراخ داشته باشد را روی آن برگردانید، که در این صورت مانند دودکش می شود، لباس زیر خود را درآورده و دامن بلندی بپوشید و به حالت نیم خیز روی آن بیاستید. این کار را ۲ روز قبل از زمان پریود، ۲ روز در زمان پریود و ۲ روز بعد از پریود انجام دهید. ضمناً برای تقویت حنجره و تارهای صوتی نیز دود عنبر نسا کاربرد دارد که باید آن را داخل حنجره تان بخور بدهید.
 
عنبر نساء چیست؟ عنبر نسا سرگین الاغ ماده ای است که در بهار جمع آوری می شود. از این ماده برای درمان عفونت های داخلی و خارجی گوش و همچنین درمان زخم های دهان مانند آفت استفاده می شود.
ابن سینا دود عنبر نسا برای کاهش طول دوره ی قاعدگی و کم کردن خونریزی های ماهیانه در زنان تجویز می کرده است! شواهد نشان می دهد که دود گیاهان نه تنها در ایران، بلکه در حدود ۵۰ کشور دیگر دنیا کاربرد دارد و بسیار رایج است!
در یک آزمایش در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اجزای عنبر نساء با استفاده از روش کروماتوگرافی و با استفاده از دستگاه GC-MS از یکدیگر جدا شدند. این اجزا شامل هگزان، استیک اسید، آکونیتین، بتا کاروتن، دی متیل آمین بوده است که عمدتا شامل خواص آنتی اکسیدانی، آنتی باکتریال، ضد قارچ و ضد التهابی هستند. برخی از این اجزا نیز در درمان نورالرژی، روماتیسم، خونریزی های مویرگی و خارجی و اختلالات پوستی استفاده می شوند! در یک آزمایش درون کشتگاهی از دود عنبر نسا به عنوان یک دهانشویه استفاده شد. نتایج نشان دهنده وجود خواص ضد میکروبی و ضد باکتریایی دود عنبر نسا بود که موجب مهار رشد میکروب ها و باکتری های استرپتوکوکوس موتانس، استرپتوکوک سالیواریوس و استرپتوکوک گشت. یعنی عنبر نساء دقیقا مانند دهانشویه کلرهگزیدین در برابر باکتری های موجود در دهان عمل کرده بود.
دهانشویه ی CHX دارای فعالیت ضد باکتری قوی در برابر میکروارگانیسم مختلف دهان است اما عوارض جانبی جدی نیز به همراه دارد. بنابراین می توانید از دود عنبرنساء برای پیشگیری از پوسیدگی و بیماری های پریودنتال استفاده نمایید. دود عنبر نساء همچنین موجب افزایش فعالیت نوتروفیل های خون و مبارزه بیشتر در برابر میکروب ها می شود. آزمایشات نشان میدهد که بخور دود عنبر نسا به مدت حداقل ۶ ثانیه به طور قابل توجهی از رشد باکتری ها جلوگیری به عمل می آورد.
این یکی از آزمایشاتی است که بر روی دود عنبر نساء انجام شده و مسلما نیازمند انجام آزمایشات دقیق تر و تکمیلی است. دود عنبر نساء یکی از بهترین درمان های سینوزیت های مزمن، سرما خوردگی، عفونت های واژینال و درمان انواع زخم های عفونی و غیر عفونی است. همچنین برخی معتقدند که دود عنبر نساء فرآیند زایمان طبیعی را آسان تر خواهد کرد! تجربه نشان می دهد که استفاده از دود عنبرنسا هیچ عوارض جانبی خاصی برای بدن ندارد.

فرم گزارش ایراد  ميهمان

 

پاسخ 27 آبان 1396 09:17


سلام من ٤٨سالمه ٦ماه پيش دوبارزمان پريودم عقب اقتاد باردوم ٢٣روز پريود بودم به دستور دكترقرص اچ دی مصرف كردم كه بعدازخوردن ١بسته وقطع آن پريود شدم وديواره ى رحم كه ضخيم شده بود به حالت عادى برگشت وپريودم منظم شد البته گاهى بعدازپريود لكه بينى داشتم حالادوماه بود كه پريود نشدم وبه حساب علائم يائسگى گذاشتم ولى حدود دوهفته ست كه دوباره لكه بينى وخونريزى دارم وبه من گفتن كه عنبرنسارو به همين شيوه استفاده كنم به نظرشما ميتونم اينكارو انجام بدم

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  مدير کل

 

پاسخ 28 آبان 1396 13:47


نقل قول: مينو
سلام من ٤٨سالمه ٦ماه پيش دوبارزمان پريودم عقب اقتاد باردوم ٢٣روز پريود بودم به دستور دكترقرص اچ دی مصرف كردم كه بعدازخوردن ١بسته وقطع آن پريود شدم وديواره ى رحم كه ضخيم شده بود به حالت عادى برگشت وپريودم منظم شد البته گاهى بعدازپريود لكه بينى داشتم حالادوماه بود كه پريود نشدم وبه حساب علائم يائسگى گذاشتم ولى حدود دوهفته ست كه دوباره لكه بينى وخونريزى دارم وبه من گفتن كه عنبرنسارو به همين شيوه استفاده كنم به نظرشما ميتونم اينكارو انجام بدم


سلام علیکم
از عنبرنسا برای کاهش خونریزی و کوتاه کردن دوره پریود و درمان انواعی از عفونت های واژینال مورد استفاده قرار می گیرد و تا به حال از ضرر آن گزارشی ارسال نشده
با توکل به خدا استفاده کنید انشاء الله که مثمر ثمر واقع خواهد شد .

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  --------------------

  


  ميهمان

 

پاسخ 29 آبان 1396 17:34


سلام من نه سال پیش سزارین شدم حالا گوشه های بخیه ام از داخل عفونت کرده وعفونت شدید رحم دارم واین ماه پریودم ده روز عقب افتاده خیلی نگرانم وبوی عفونت خیلی اذیتم میکنه اگه از عنبر نسا استفاده کنم نتیجه میگرم؟

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  مدير کل

 

پاسخ 2 آذر 1396 11:14


نقل قول: سمیه
سلام من نه سال پیش سزارین شدم حالا گوشه های بخیه ام از داخل عفونت کرده وعفونت شدید رحم دارم واین ماه پریودم ده روز عقب افتاده خیلی نگرانم وبوی عفونت خیلی اذیتم میکنه اگه از عنبر نسا استفاده کنم نتیجه میگرم؟


سلام علیکم
از عنبرنسا برای کاهش خونریزی و کوتاه کردن دوره پریود و درمان انواعی از عفونت های واژینال مورد استفاده قرار می گیرد
در صورت عفونت شدید حتما با پزشک متخصص طب سنتی نیز مشورت داشته باشید

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  --------------------

  


  ميهمان

 

پاسخ 4 آذر 1396 08:02


سلام دختر یکسال و نیمه ام عفونت اداری داره ایا برای او مناسب است . روش درمانی کودک چگونه است: با تشکر

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  مدير کل

 

پاسخ 4 آذر 1396 19:01


نقل قول: سیما
سلام دختر یکسال و نیمه ام عفونت اداری داره ایا برای او مناسب است . روش درمانی کودک چگونه است: با تشکر


سلام علیکم لطفا به مطلب زیر مراجعه کنید

درمان عفونت ادراری در کودکان

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  --------------------

  


  ميهمان

 

پاسخ 6 آذر 1396 21:06


سلام..من 10 روز پیش سقط کردم..ترشحات عفونی دارم ایا ضرری برای من ندارد...

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  مدير کل

 

پاسخ 7 آذر 1396 04:30


نقل قول: الناز
سلام..من 10 روز پیش سقط کردم..ترشحات عفونی دارم ایا ضرری برای من ندارد...


سلام علیکم
از عنبرنسا برای کاهش خونریزی و کوتاه کردن دوره پریود و درمان انواعی از عفونت های واژینال مورد استفاده قرار می گیرد
لطفا به پزشک متخصص طب سنتی مراجعه کنید

مطب فوق هم میتواند به شما کمک کند
کدام ترشحات زنانه خطرناک است

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  --------------------

  


  ميهمان

 

پاسخ 7 آذر 1396 04:37


چه جالب همه مطالبی که اینجا گفتید رو من از مادر بزرگم شنیدم و امتحان کردم داروی خیلی خوبیه و سریع جواب میده

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  ميهمان

 

پاسخ 7 آذر 1396 04:40


من خودم تحصیلات کارشناسی ارشد دارم. خیلی هم منطقی هستم و دور از خرافات. ی 2 بار سرما می خورم و آنقدر سرفه های بدی دارم که فقط و فقط مجبورم 2 تا آمپول کورتون بزنم تا خوب بشم. ام به پیشنهاد یکی از دوستان عنبرنسا را دود دادم و دوده آن را هم خوردم ، واقعا برام معجزه کرد. من هیچ وقت به طب سنتی اعتقاد نداشتم. اما واقعا مجبور بودم و این روش رو هم امتحان کردم اما دائم از خودم می پرسم واقعا این دود چه چیزی داره که می تونه سرفه کسی رو که فقط باید کورتون بزنه رو خوب کنه. خب شما هم یه بار امتحان کنید. امتحان کردن هیچ چیز برای یه بار ضرری نداره . خدا رحمت کنه هر کی این دوا رو کشف کرده و اونهایی که توصیه می کنن


🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  ميهمان

 

پاسخ 7 آذر 1396 04:41


منم ایناروشنیده بودم ولی جرات نکردم امتحان کنم

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  ميهمان

 

پاسخ 7 آذر 1396 04:43


من هم فوق لیسانس هستم و برام خیلی سخت بود این حرفارو باور کنم ولی وقتی که یک روز ابریزش خیلی زیادی داشتم کلافم کرده بود انتی هیستامین هم کارساز نبود وقتی فقط چند دود از عنبر النسا را دود کردم واقعا معجزه کرد ودر یک دقیقه کلا قطع شد

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  ميهمان

 

پاسخ 7 آذر 1396 05:00


باسلام داروهای گیاهی بهترازشیمیایی جواب میدن،من همیشه ازداروهای گیاهی استفاده یکنم،برای آلرزی فصلی که دارم ازعنبرنسارا استفاده کردم وجواب مثبت گرفتم باتشکرازشما

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  ميهمان

 

پاسخ 7 آذر 1396 05:07


سلام من بارها ازاین دارو استفاده کردم وجواب گرفتم واین حکمت خداونده که دربی ارزش ترین مواد از دید ما خواص وفواید بی شمار قرار داده

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  ميهمان

 

پاسخ 7 آذر 1396 21:54


سلام. خسته نباشید
الان دوروزه که عفونت قارچی واژن دارم خارش واژنم دمار از روزگارم درآورده. دختر باکره هستم خواستم بپرسم برای درمان تا چه وقت از دود عنبر نسارا باید استفاده کنم؟ و چند مرتبه در روز؟ بااستفاده زیاد ضرری وارد نمیکنه؟؟؟ ؟
ممنون میشم اگه جواب بدید
در ضمن من چندین بار به پزشک مراجعه کردم و کپسول فلوکونازول و پماد تجویز کرده. متاسفانه بعد چند ماه بازم دچار عفونت قارچی میشم

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  مدير کل

 

پاسخ 8 آذر 1396 04:43


نقل قول: یاسمین
سلام. خسته نباشید
الان دوروزه که عفونت قارچی واژن دارم خارش واژنم دمار از روزگارم درآورده. دختر باکره هستم خواستم بپرسم برای درمان تا چه وقت از دود عنبر نسارا باید استفاده کنم؟ و چند مرتبه در روز؟ بااستفاده زیاد ضرری وارد نمیکنه؟؟؟ ؟
ممنون میشم اگه جواب بدید
در ضمن من چندین بار به پزشک مراجعه کردم و کپسول فلوکونازول و پماد تجویز کرده. متاسفانه بعد چند ماه بازم دچار عفونت قارچی میشمسلام علیکم
یکی از خواص عنبر نسارا ضد قارچ بودن است
با مشورت پزشک متخصص طب سنتی میتونید استفاده کنید
و معمولا تا بهبودی کامل باید استفاده بشه
مطلب زیر هم براتون مفیده

حقایقی درباره عفونت های قارچی واژینال

دود دادن عنبرنسارا براي كاهش خونريزي و كوتاه كردن دوره عادت ماهیانه بانوان، درمان انواع عفونت ها و ترشّحات و خارش های واژينال و کیست تخمدان مفید است. روش استفاده به این شرح است:
دو الي سه عدد عنبر نسارا همراه با کمی خاكشي و اسپند، روي كمي ذغال انداخته و گلدان سفالي كه ته آن سوراخ داشته باشد را روي آن برگردانيد، كه در اين صورت مانند دودكش مي شود، لباس زير خود را درآورده و دامن بلندي بپوشيد و به حالت نيم خيز - به نحوی که پاها از هم باز شوند - روي آن بایستيد تا دود عنبرنسارا از فاصله ای حداکثر سی سانتیمتری کاملا به واژن و زیر شکم بخورد. البته این کار بدون خاکشی و اسپند هم موثر است. اگر هم حوصله ندارید می توانید بدون این تشریفات خاص درمان را انجام دهید. برای این کار، عنبرنسارا را در یک اسفنددودکن ریخته روی شعله کم قرار داده بعد از این که قسمتی از عنبرنسارا شروع به سوختن کرد، اسفنددودکن را روی زمین گذاشته و با دامن بلند و به شکل گفته شده از آن استفاده کنید.
این کار هر زمان که لازم باشد قابل انجام است. نکته مهم این که دود دادن عنبرنسارا در زمان بارداری هم قابل انجام است و راهی ایمن برای درمان عفونت ها و ترشّحات واژینال در این دوره است. با این حال توصیه می کنیم که به جهت احتیاط این کار را در دوره های کوتاه مدّت سه چهار روزه انجام دهید.


🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  --------------------

  


  ميهمان

 

پاسخ 8 آذر 1396 04:49


سلام، من چند ماه پیش با تجویز پزشک داروی کلوتریمازول یک درصد واژینال استفاده کردم برای عفونت، بعد از سه روز تمام بدم دچار کهیر شدید شد، که هیچ دارویی نتونست کهیر بدنم رو درمان کنه، آخر سر عنبرنسا دود کردم و به تمام قسمت های کهیر زده بدنم رسوندم، به شکل معجزه آسایی کهیر بدنم کاملا برطرف شد...این تجربه رو خواستم با دیگر عزیزان درمیون بذارم، و بک سوال دارم، اینکه میشه در ماه اول بارداری از دود عنبر نسا برای درمان گلو درد استفاده کرد؟؟ ضرری نداره؟ سپاسگذار

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  مدير کل

 

پاسخ 8 آذر 1396 04:51


نقل قول: mehri
سلام، من چند ماه پیش با تجویز پزشک داروی کلوتریمازول یک درصد واژینال استفاده کردم برای عفونت، بعد از سه روز تمام بدم دچار کهیر شدید شد، که هیچ دارویی نتونست کهیر بدنم رو درمان کنه، آخر سر عنبرنسا دود کردم و به تمام قسمت های کهیر زده بدنم رسوندم، به شکل معجزه آسایی کهیر بدنم کاملا برطرف شد...این تجربه رو خواستم با دیگر عزیزان درمیون بذارم، و بک سوال دارم، اینکه میشه در ماه اول بارداری از دود عنبر نسا برای درمان گلو درد استفاده کرد؟؟ ضرری نداره؟ سپاسگذارسلام علیکم . اشکالی ندارد.

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  --------------------

  


  ميهمان

 

پاسخ 10 آذر 1396 23:30


من پسره چهارساله ام عفونت خون و ریوی داره ایا عنبر نسا خوبه واسش دود کنم ایا جواب میده لطفا راهنماییم کنیم

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  ميهمان

 

پاسخ 14 آذر 1396 08:07


خانمی ۳۶ ساله هستم مبتلا به آسم آیا میتوانم از عمبرنسا برای درمان استفاده کنم؟

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  ميهمان

 

پاسخ 15 آذر 1396 23:12


من دود انبر نسارا برای پسرم توی گوشش دادم ولی متاسفانه تمام بدنش قرمز شد. کاش مینوشتید ممکنه برای بعضی بچه ها حساسیت زا باشه بچه ام خیلی اذیت شد

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  ميهمان

 

پاسخ 18 آذر 1396 17:50


سلام پسرم حدود 3ماه گرفتار عفونت چشم بود هر دکتری مراجعه کردم نتونست درمان کنه تصمیم گرفتم برم تهران ولی به پیشنهاد یکی از دوستان عنبر نسا دود کردم طی سه روز بطور معجزه آسا خوب شد...من که واقعا ایمان پیدا کردم..الان زمستون هر شب دارم دود میکنم .برای جلوگیری از سرما خوردگی واقعا موثر بود

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  ميهمان

 

پاسخ امروز, 04:51


سلام من قبل اربارداری زخم وعفونت شدید رحمی داشتم حین مصرف دارو باردارشدم بدون اینک کامل خوب بشم،9ماه بارداری برام مثل چن سال گذشت اینقد درد داشتم ک هرلحظه فک میکردم خدای نکرده بچم میوفته،پس از زایمان دکتر معاینه کرد وخیلی تعجب کرد ک چجور دوام آوردم!گف حق داشتی ک اینقد گله میکردی،خیلی ضعیف شده بودم بطوریک ب انتی بیوتیکها حساسیت پیداکردم قرص نتونسم بخورم تاعفونتم رفع بشه،زخمموفریز کردن ،یکی از آشناهامون عنبرنسارا رو پیشنهاد کرد بعداز استفاده چن جلسه بعد دکتر گف ک زخمت یذره مونده ک کلا ازبین بره،هر بار ک استفاده میکردم بطور عجیبی از رحمم عفونت زیادی بیرون میریخت!من عنبرنسارا رو براسرماخوردگی خودم وهمسرم هم امتحان کردم،همینطور برای زخم بعد ختنه پسرم ک خداروشکر جای زخمش زود خوب شد،حتما امتحانش بکنید خیلی خوبه

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  ميهمان

 

پاسخ امروز, 07:10


با سلام من همیشه خیلی بد سرما میخورم سینوزیت هم دارم این روش را یکی از فامیلهام بهم گفته انجام بدم میخاستم ببینم اثر داره خیلی اذیت میشم الان ۲هفته اس گلوم چرک کرده شدید ممنون از راهنماییتون

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  مدير کل

 

پاسخ امروز, 16:00


نقل قول: امید
با سلام من همیشه خیلی بد سرما میخورم سینوزیت هم دارم این روش را یکی از فامیلهام بهم گفته انجام بدم میخاستم ببینم اثر داره خیلی اذیت میشم الان ۲هفته اس گلوم چرک کرده شدید ممنون از راهنماییتون


سلام علیکم
فقط کافی چند بار امتحان کنید تا اثر فوق العاده اون رو باور کنید

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


  --------------------

  


ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
 

Front Crawl, آموزش تصویری شنا, آموزش تصویری شنا سوئدی, آموزش شنا, آموزش شنا برای مبتدیان, آموزش شنا دوچرخه, آموزش شنا مقدماتی, آموزش شنا پروانه, آموزش شنا کرال, آموزش شنای دوچرخه, آموزش شنای قورباغه, آموزش شنای قورباغه تصویری, آموزش شنای کرال پشت, احکام, استاد سید, استاد سید حسن ضیایی, استاد ضیائی, امام حسین علیه السلام, امام زمان عجله الله فرجه الرشریف, امام سجاد علیه السلام, بیماری ودرمان ان از, بیماری ودرمان ان از منظر طب سنتی, تصویری, جنبش مصاف, حجت الاسلام والمسلمين فلاح زاده, حضرت رسول علیه السلام, حضرت زهرا سلام الله علیها, حضرت زینب سلام الله علیها, حضرت عباس علیه السلام, دانلود, درمان به, درمان به زبان ساده, درمان بیماریها بدون مصرف دارو, درمان گیاهی, رساله, رمضان, روزه, روزه داری, زلال احکام, سخنرانی, سخنرانی های استاد سید حسن ضیایی, سمت خدا, سید اهل قلم, شبکه سه, صوت, صوتی, طب اسلامی و طب سنتی, طب سنتی, طب سنتی اداب اسلامی, طب سنتی ایران, طب سنتی و اسلامی, عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی, علمی فرهنگی اجتماعی, علی اکبر رائفی پور, فیلم, قرآن, ماه رمضان, ماه مبارک رمضان, متن, محرم, مداحی, مستند, مصاف, مطالب جالب و خواندنی طب سنتی, مولودی, ولادت, ویژه طب سنتی, پخش آنلاین, کتاب, کتابخانه, کتابخانه شیعه, کلیپ

نمایش تمامی تگ ها

q27.ir
کانال تلگرام

حمایت از ما