» » نامه «دختر بیمار ناهی از منکر» به مقام معظم رهبری/ «رهبرم پاره تنم! دلم خونه! به ما حمله کردن و داشتن چادر از سرم می‌گرفتن»

 
الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ

نامه «دختر بیمار ناهی از منکر» به مقام معظم رهبری/ «رهبرم پاره تنم! دلم خونه! به ما حمله کردن و داشتن چادر از سرم می‌گرفتن»

نویسنده: admin | تاریخ: 10 تیر 1393

چندی پیش، خانواده یک ناهی از منکر در شهر درجزین استان سمنان ( خبر اصلی در پایین همین صفحه قرار دارد ) . دختر کوچک این خانواده که از بیماری سرطان رنج می برد، پس از حمله اراذل و اوباش به خانه آنها که از عوامل توزیع مشروبات الکلی بودند، دلنوشته‌ای را برای رهبر معظم انقلاب نوشته است. «میترا کلاته عربی» برای رهبری این طور نوشت:

 

بسمه تعالی


سلام رهبر مهربانم

 

«تو این دنیا حرف دلم رو نمیتونم به کسی بگم بجز خودت؛ می خوام با هات درد دل کنم.

 

رهبرم! من قلبم درد گرفته و جلوی اشکهامو نمیتونم بگیرم؛ میدونی چرا؟ امروز جلوی درمون دعوای خیلی بدی شد. به شما توهین کردن، به بسیج توهین کردن، به خانوادمون توهین کردن و من که فحش‌های خیلی بدی شنیدم، خیلی ناراحت شدم و حالم بد شد.

 

بابا هم سرکار بود و محسن هم مغازه بود. مهدی وقتی فهمید دارن به شما توهین میکنن و فحش‌های بدی میدن، خیلی عصبانی شد؛ رفت در زد که بیاین بیرون و بگین چرا این حرف هارو زدین.

 


 

 برای نمایش سایز اصلی تصویر عکس را ذخیره نمائید

 

فقط تو دلم صداتون کردم و فریاد زدم. بعد جلوی درمون شد صحرای کربلا، پنج نفر آدم‌های شرور افتادن سر مهدی فقط میزدنش من فقط داد می‌زدم مهدی، مهدی، تو رو خدا نزنینش... وقتی دیدم دارن چاقو در میارن، میرن سمت مهدی من رفتم جلو که اگر چاقو میزنن به من بخوره نه به مهدی...


راستی می دونستی می خواستن مهدی رو زیر ماشین بگیرن؟

 

رهبرم پاره تنم! دلم خونه از یه طرف که به ما حمله کردن و داشتن چادر از سرم می گرفتن، اما نذاشتم. میگن امام حسین وقتی میخواست برود به جنگ چون میدونست دیگه بر نمیگرده به خواهرش زینب گفت اگر من شهید شدم برام گریه نکنید که چادر از روی سرتون برود کنار و نامحرم موهایتان را ببیند.

 

اینها فقط دوست داشتن اشک‌ها و زجری که میکشیم رو ببینند...

 

یه رازی هم هست که من بهت نگفتم؛ واقعیتش من مریضم یه بار عمل کردم، هنوز تحت نظر دکترم اما شما خودتو نو ناراحت نکنید به امید خدا زود حالم خوب میشه.

 

تو این دعوایی که شد، مردی به من حمله کرد و دوبار حالم بهم خورد؛ آخه دکتر اصغری گفته نباید عصبانی بشه، براش بده ممکنه تشنج کنم ولی وقتی دیدم آجر به پای مهدی زدن، مهدی با صورت خورد زمین حالم خیلی بد شد. بگذریم... یه چیزی بهتون بگم همه میگن دلم پاکه چون من خیلی خواب امام هارو میبینم که با من صحبت میکنن اما یه شب خواب امام خمینی رو دیدم که به من خاک کربلا رو داد و با من صحبت می‌کرد ولی قول بده که به کسی نگی... دوستت دارم یه دنیا... همیشه تو قلب منی ...»

 
 
 ------------------------------------------------------------------------------------------------

 قسمت خبر اصلی

عامل توزیع «مشروبات الکلی» آزاد، خانواده ناهی از منکر همچنان در رنج و عذاب اوباش/ سکوت عجیب قوه قضائیه و نیروی انتظامی


 چندی پیش، خانواده یک آمر به معروف که به فروشنده مشروبات الکلی تذکر داده بود، در شهر درجزین از توابع استان سمنان مورد تعرض اوباش قرار گرفتند. 

 

ماجرا از این قرار بود که فردی متوجه شد در همسایگی اش شخصی وجود دارد که در ملا عام مبادرت به عرق فروشی می کند، به طوری که مشتری ها علنی می آیند و مشروبات را تست می کنند و می خرند. این ناهی از منکر به فروشنده مشروبات تذکر لسانی می دهد و حتی به او پیشنهاد می دهد که برایش کار پیدا کند.

 

اما این فرد دست از کارش نکشید و از آنجایی که این کار باعث شده بود تا الوات و اوباش محله تعدادشان زیاد شود و برای خانواده ها مزاحمت ایجاد کنند، مردم به نیروی انتظامی خبر دادند و ماموران پلیس فروشنده مشروبات را با 60 لیتر مشروب و یک کارتن ویسکی خارجی دستگیر کردند.

  

فروشنده مشروبات الکلی چون می دانست که همسایه اش مخالف کاری است که می کند، با چند نفر دیگر از اوباش که تنومند و قوی بودند در غیاب ناهی از منکر به خانه اش ریختند و با پرتاب سنگ و استفاده از الفاظ رکیک برای خانواده اش ایجاد مزاحمت کردند.

 

همان زمان دختر ناهی از منکر که از بیماری سرطان رنج می برد از در بیرون آمد و با دیدن این اراذل و اوباش غش کرد و همسر وی که ناراحتی قلبی دارد نیز دچار مشکل شد.

 

پسر 17 ساله ناهی از منکر برای دفاع از خانواده بیرون از منزل رفت و با این اوباش درگیر شد که در این درگیری پنج نفر از اوباش وی را بشدت با پنجه بکس کتک زدند و حتی اقدام به چاقوکشی کردند.

 

پزشکی قانونی نیز ضرب و شتم این پسر نوجوان را تایید کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

جالب اینکه پرونده ضرب و شتم خانواده این ناهی از منکر در نیروی انتظامی مفتوح است، اما این مشروب فروش در همان نیروی انتظامی هم با شاخ و شانه کشیدن برای برای ناهی از منکر و در حالیکه کسی هم جلودارش نبوده و هنوز در ازای جرم فروش مشروبات الکلی، مجازاتی نشده است.

 

 

 

بعد از رسانه ای شدن خبر تعرض به خانواده ناهی از منکر، روزی نیست که اوباش به درب منزل وی نیایند و اذیت و آزار نکنند و هیچ نهادی، بخصوص نیروی انتظامی مسئولیت حمایت از این خانواده را به عهده نمی گیرد.

 

این اولین بار نیست که آمران به معروف مورد تعرض قرار می گیرند و قانون برای دفاع از آن ها سکوت می کند. سوالی که اینجا مطرح می شود این است که وظیفه دفاع از آمران به معروف و ناهیان از منکر به عهده کیست؟ آیا قوه قضائیه نباید با برخورد قاطع با متعرضان به آمران به معروف راه را برای اتفاقات بعدی ببندد؟ آیا مجلس نمی بایست خیلی پیش تر ها طرح حمایت از آمران به معروف را در دستور کار قرار می داد تا تکلیف قانونی متعرضان و هتک حرمت کنندگان از طریق قانون مشخص شود؟ با توجه به این که بارها دیده شده که آمران به معروف در دادگاه متهم شناخته شده اند، آیا وقت آن نرسیده که قوه قضائیه این موارد را قوی تر پیگیری کند تا قضات یک وحدت رویه برنامه ریزی شده و هدفمند در حمایت از آمران داشته باشند؟

 
منبع : خبرگزاری دانشجو

فرم گزارش ایرادارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
 

Front Crawl, آموزش تصویری شنا, آموزش تصویری شنا سوئدی, آموزش شنا, آموزش شنا برای مبتدیان, آموزش شنا دوچرخه, آموزش شنا مقدماتی, آموزش شنا پروانه, آموزش شنا کرال, آموزش شنای دوچرخه, آموزش شنای قورباغه, آموزش شنای قورباغه تصویری, آموزش شنای کرال پشت, احکام, استاد سید, استاد سید حسن ضیایی, استاد ضیائی, امام حسین علیه السلام, امام زمان عجله الله فرجه الرشریف, امام سجاد علیه السلام, بیماری ودرمان ان از, بیماری ودرمان ان از منظر طب سنتی, تصویری, جنبش مصاف, حجت الاسلام والمسلمين فلاح زاده, حضرت رسول علیه السلام, حضرت زهرا سلام الله علیها, حضرت زینب سلام الله علیها, حضرت عباس علیه السلام, دانلود, درمان به, درمان به زبان ساده, درمان بیماریها بدون مصرف دارو, درمان گیاهی, رساله, رمضان, روزه, روزه داری, زلال احکام, سخنرانی, سخنرانی های استاد سید حسن ضیایی, سمت خدا, سید اهل قلم, شبکه سه, صوت, صوتی, طب اسلامی و طب سنتی, طب سنتی, طب سنتی اداب اسلامی, طب سنتی ایران, طب سنتی و اسلامی, عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی, علمی فرهنگی اجتماعی, علی اکبر رائفی پور, فیلم, قرآن, ماه رمضان, ماه مبارک رمضان, متن, محرم, مداحی, مستند, مصاف, مطالب جالب و خواندنی طب سنتی, مولودی, ولادت, ویژه طب سنتی, پخش آنلاین, کتاب, کتابخانه, کتابخانه شیعه, کلیپ

نمایش تمامی تگ ها

q27.ir
کانال تلگرام

حمایت از ما