دوشنبه، 24 تیر 1398
محل تبلیغ شما

07/29 1396
مراحل تبدیل شدن تربت قتلگاه امام حسین علیه السلام در کربلا و سرازیر شدن خون از رأس الحسین (علیه السلام) در سوریه در ظهر عاشورا . با گذشت نزدیک به ۱۴۰۰ سال از فاجعه خون بار عاشورا همچنان این داغ بر آسمان و زمین تازه است و کائنات عزادار فرزندان پیامبرند.

در تازه ترین رویداد عاشورائی، همزمان با روز عاشورا مقداری‌ از تربت اصلی قبر امام حسین (ع) که در موزه آن حضرت در کربلا قرار دارد به رنگ خون تبدیل شد.

و این حادثه در مقابل چشمان حیرت زده شاهدان عینی‌ رخ داد و مقامات رسمی آستانه مقدسه امام حسین (ع)‌ و نیز سایت رسمی‌ آستانه حضرت ابو الفضل (ع) – سایت کفیل – آن را تأیید کردند.

آنچه در پی می‌ آید تصاویر این تربت شریف است.
 
 


 
 


 
 
 
 
 
مقام راس الحسین در شهر حلب سوریه واقع شده و همان مکانی ست که سر مبارک امام حسین (علیه السلام) و اسرا در آنجا برای مدت کوتاهی نگه داشته شده است .
 این مکان کلیسایی بوده که راهبی مسیحی در آن اقامت داشته است .
 
زمانی که اسرای کربلا  و سرهای مبارک شهدای کربلا به این مکان آورده می شود، راهب مشاهده می کند که از سر مبارک امام نوری به آسمان بر می خیزد .
 
 با اصرار و خواهش فراوان و پول زیادی موفق می شود برای مدت کوتاهی سر امام حسین را به امانت بگیرد . سپس آن را روی سنگی که مشاهده می کنید قرار داده و غسل میدهد .
این راهب پس از نجوا با سر مبارک امام حسین و سخن گفتن با سرمبارک، شهادتین خوانده و مسلمان می شود .
 در این عکسها نمایی از حیاط و نمای بیرونی بنا مشاهده می شود.
سنگ قرمز رنگ نیز همان سنگی است که راهب مسیحی سر امام حسین (علیه السلام) را بر روی آن قرار داده و با سر مبارک گفت و گو کرده است
متاسفانه غیر از برخی زائران که از طریق مرز زمینی به کشور سوریه سفر می کنند، کاروان های به دلیل دوری مسیر دیگر به این منطقه مبارکه آورده نمی شود. شهر حلب در 400 کیلومتری شهر دمشق قرار دارد.
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

   راز شش گوشه بودن ضریح امام حسین علیه السلام +عکس

 

   راز فاصله حرم امام حسین علیه السلام با حرم حضرت عباس علیه السلام + تصاویر

 

   آلبوم تصاویر کربلای معلی

 

   کاغذ دیواری WallPaper والپیپرهای محرم و شهادت امام حسین علیهم السلام

 

   ادعیه ،زیارت و توسل به امام حسین علیه السلام+دانلود
محل تبلیغ شما

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود