جمعه، 15 آذر 1398
محل تبلیغ شما

02/25 1397
در بامداد 13 مِی یک حمله تروریستی در پاریس صورت گرفت که به دنبال آن یک نفر کشته و 8 نفر زخمی شدند.

بنا بر اظهارات شاهدان عینی مهاجم که با چاقو به سمت مردم حمله ور شده بود هنگام این اقدام هولناک شعار"الله اکبر" بر لب داشت. پس از محاصره او توسط پلیس، ماموران قصد داشتند وی را با شوکر برقی زنده بازداشت کنند که به دنبال مقاومت این شخص مجبور به شلیک سمت او شدند.
چند ساعت پس از وقوع این حادثه خونین، گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله را به عهده گرفت و مشخص شد فرد مهاجم از سوی داعش برای این ماموریت گماشته شده بود.

اکنون خبرگزاری اعماق که اخبار این گروه تروریستی را منتشر می‌کند یک پیام ویدئویی از فرد مذکور با مفاهیمی چون بیعت با ابوبکر البغدادی، دعوت جهادگران به قیام علیه مردم، در صورت لزوم هجرت برای عملیات جهادگرانه و امید به پیروزی قریب الوقوع منتشر کرده که در ادامه قسمت کوتاهی از آن را مشاهده می‌کنید.

خلاصه ای  از صحبتهای این تروریست که حمزه عظیموف نام داشته و متولد سال ۱۹۹۷ در چچن بوده به شرح زیر است:

به نام خدا
در این پیام ویدئویی با ابوبکر بغدادی بیعت می کنم و به تمام برداران مجاهدم در سوریه، عراق و تمام جهان می‌گویم که به امید خدا پیروزی نزدیک است، به شکر خدا برخلاف خواسته آن کفار که علیه ما هستند راه ما حق و درست است و به خواست پروردگار اهدافمان را محقق می‌کنیم، این پیام را به برادرانی  می‌دهم که هنوز روی زمین زنده هستند در آلمان، فرانسه و انگلستان و همچنین دیگر کشورها، دروغ کفار را باور نکنید که مدام در حال فریب شما هستند، همچنین اگر قادر به مهاجرت هستید، دریغ نکنید و اگر نه عملیات خود را در زمین کفر انجام دهید و منتظر نمانید، اگر دروازه‌های مهاجرت به رویمان بسته است بنابراین به آنها در خانه‌هایشان حمله می کنیم، برادران و خواهران شما را دوست دارم و به خدا می‌سپارم و در بهشت ملاقاتتان خواهم کرد. انشالله پیروزی نزدیک است.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاتة

 

   خاطرات یک بازمانده از جهنم داعش / پسرکی که گلوله با فاصله میلیمتری از کنار گردن او گذشت

 

   مستند « آرامش شام » کاری از محمدهادی نعمتی + دانلود کلیپ تصویری

 

   ابوبکر بغدادی کیست ؟

 

   گروهک تروریستی داعش و سرکرده اش را بهتر بشناسید+دانلود و پخش آنلاین فیلم

 

   کشتار مردم در موصل توسط گروهک تروریستی داعش (+۱۸)
محل تبلیغ شما

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود